Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 1:

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018r.

Utworzono dnia 18.06.2018

Serdecznie zapraszamy na Uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się dnia 22.06 br. 
godz. 8:00 Msza św.
godz. 9:00 gąsawska "stodoła"

czytaj dalej na temat: Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018r.

Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt.

Utworzono dnia 17.06.2018

7 czerwca 2018 r. na obiekcie sportowym „Orlik” w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.. Do udziału w rozgrywkach przystąpiło pięć drużyny: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żnin, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowca Wlkp, LO w Barcinie. 

czytaj dalej na temat: Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt.

Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłce Nożnej chłopców.

Utworzono dnia 17.06.2018

6 czerwca 2018 r. na żnińskim orliku drużyny szkół ponadgimnazjalnych rozegrały Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłkę nożną. Do rywalizacjI przystąpiło siedem szkół, a mecze rozegrane zostały w dwóch grupach 2x7 minut. Zespół z naszej szkoły wystąpił w składzie: Amadeusz Kuczma, Jan Mazany, Kacper Sokołowski, Radosław Głowski, Robert Nowicki, Tomasz Wąs, Artur Szelągowski, Mikołaj Marczyński i ostatecznie zajął V miejsce. Gratulujemy!!!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Utworzono dnia 11.06.2018

29 maja grupa uczniów z klas I, II i III TR oraz I TŻiUG miała możliwość zwiedzenia Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa znajdującego się w Bydgoszczy na ulicy Markwarta. Uczestnicy wysłuchali interesującej prelekcji o korzyściach wynikających z oddawania krwi i historii krwiodawstwa. Prowadząca przypominała także informacje o budowie i grupach krwi oraz omówiła zasady obowiązujące każdego, kto chce oddać ten cenny płyn. 

czytaj dalej na temat: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Praktyka i nauka języka angielskiego we Włoszech.

Utworzono dnia 10.06.2018

Marta Piątkowska uczennica klasy III Technikum Hotelarskiego Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie w ramach praktyk zagranicznych, które oferuje szkoła wyjechała do Włoch. Miejscem praktyk jest malownicza Siena (Toskania). Zawodowe praktyki i praktyczną naukę języka angielskiego uczennica odbywa od 28 kwietnia.

czytaj dalej na temat: Praktyka i nauka języka angielskiego we Włoszech.

Powiatowy Dzień Strażaka w Żninie.

Utworzono dnia 06.06.2018

24 maja br. W Żninie odbyły się Obchody Dnia Strażaka. Święto to dowód podziękowania za heroiczną pracę, zaangażowanie i postawę każdego strażaka. Na zakończenie uroczystości uczniowie kl. I i II Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo-obronnym Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie pod kierunkiem pana Mariusza Sulińskiego zaprezentowali przy dźwiękach muzyki pokaz musztry paradnej, który został przyjęty licznymi owacjami.

czytaj dalej na temat: Powiatowy Dzień Strażaka w Żninie.

III Mistrzostwa Klas Mundurowych.

Utworzono dnia 27.05.2018

22 maja 2018 r. nauczyciele z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie zorganizowali III Mistrzostwa Klas Mundurowych. Jest to od 2016 r. cykliczna impreza, która odbywa się pod hasłem „Sprawny jak Policjant, Żołnierz, dofinansowana w ramach zadania publicznego Starostwa Powiatowego w Żninie z zakresu nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz dzięki środkom finansowym Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej. 
 

czytaj dalej na temat: III Mistrzostwa Klas Mundurowych.

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ.

Utworzono dnia 27.05.2018

22 maja 2018 roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbył się V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Uczniowie biorący w nim udział wykazali się dużą wiedzą na temat krajów anglojęzycznych.Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Sandra Potrzebowała z Gimnazjum w Kowalewie oraz Eryk Konowalski z Gimnazjum w Rogowie , drugie miejsce zajął Szymon Leszczyński z Gimnazjum w Kowalewie. 

czytaj dalej na temat: V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ.

Maturzysto!!!

Utworzono dnia 23.05.2018
Maturzysto! Chciałbyś nowy smartfon? Albo może chciałbyś wyjechać na wycieczkę do Brukseli? Weź udział w konkursie. Tutaj o  nim przeczysz: http://gazetylokalne.pl/konkurs-unia-lokalnie-pokaz-to-na-zdjeciu/. Czas do 31 maja, adres konkurs@gazetylokalne.pl . Trzeba zrobić zdjęcie miejsca, obiektu, drogi - czegoś, co za powstało z udziałem pieniędzy Unii Europejskiej. I przysłać do naszej redakcji sekretariat@paluki.tygodnik.pl z podaniem imienia, nazwiska i kontaktu. My przekażemy to dalej. 

Uroczysta inauguracja regionalnych obchodów 100-lecia...

Utworzono dnia 20.05.2018

Dnia 14 maja 2018 roku na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pana Piotra Całbeckiego kilkunastoosobowa grupa uczniów z klas mundurowych Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wraz z opiekunami panią Izabellą Budzyńską i panią Anną Winiarską uczestniczyła w konferencji poświęconej świętemu Janowi Pawłowi II, która odbyła się w sali im. Władysława Raczkiewicza.

czytaj dalej na temat: Uroczysta inauguracja regionalnych obchodów 100-lecia...

Żywimy zdrowo i ekologicznie cd...

Utworzono dnia 20.05.2018

W ramach projektu "Żywimy zdrowo i ekologicznie" w dniu 15 maja odbyło się kolejne spotkanie V edycji konkursu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Żninie i Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych. Tym razem gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół Społecznych "Trójka" im. Armii Krajowej w Żninie.  

czytaj dalej na temat: Żywimy zdrowo i ekologicznie cd...

UWAGA

Utworzono dnia 13.05.2018

Szkolenie proobronne w Toruniu.

Utworzono dnia 13.05.2018

W dniu 10 maja 2018r. klasy LO o profilu sportowo - obronnym z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wraz z opiekunem ppłk rez. Kazimierzem Baciak i pedagogiem Jerzym Kałużą-Wierzchosławskim uczestniczyły w szkoleniu proobronnym klas mundurowych pt. „100 lat artylerii w wolnej Polsce” organizowanym przez Stowarzyszenie Polskich Artylerzystów wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia oraz 12. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Toruniu. 

 

czytaj dalej na temat: Szkolenie proobronne w Toruniu.

Żywimy zdrowo i ekologicznie.

Utworzono dnia 13.05.2018

W ramach projektu "Żywimy zdrowo i ekologicznie" w dniu 10 maja rozpoczęła się V edycja konkursu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Żninie i Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Ryby - ekologiczny skarb pałuckich jezior". Pierwszą grupę uczestników konkursu stanowili gimnazjaliści z Rogowa.  

czytaj dalej na temat: Żywimy zdrowo i ekologicznie.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 134

W poprzednim tygodniu: 174

W tym miesiącu: 472

W poprzednim miesiącu: 765

Wszystkich: 1453